Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Dzierżoniów

Zabezpiecz swoją przyszłość dzięki inwestycji w kryptowaluty. Kupuj bitcoin lub inne aktywa po atrakcyjnych cenach i przy niskich prowizjach. Bepziecznie i wygodnie - w mobilnym kantorze kryptowalut,

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Dzierżoniów

Nie wiesz jak kupować kryptowaluty w Dzierżoniowie?

Skorzystaj z nowej możliwości i kup swoje pierwsze kryptowaluty korzystając z naszego mobilnego kantoru btc. Nasze usługi to gwarancja profesjonalizmu i dyskrecji. Umów się z doradcą klienta obsługującym mobilny kantor kryptowalut i ustal dogodną dla siebie lokalizację. Zacznij korzystać z naszych usług i ciesz się z pełnej anonimowości.

Gdzie bezpiecznie wypłacić bitcoin w Dzierżoniowie?

Czy wiesz, że teraz jest taka możliwość jak skorzystanie z usług mobilnego kantoru kryptowalut? Jeśli mieszkasz w Dzierżoniowie, to możesz w każdej chwili umówić się z naszym doradcą klienta i ustalić datę i miejsce spotkania. Nasz doradca klienta poinformuje Cię, jak będzie wyglądało spotkanie, a Ty bez przeszkód będziesz mógł wypłacić btc i kupić kolejne kryptowaluty. To wszystko w tak łatwy i szybki sposób, bez konieczności dojeżdżania do wielkich aglomeracji! Teraz mieszkając w Dzierżoniowie, masz ogromne możliwości!

Dzierżoniów - jak inwestować w kryptowaluty by przyniosły zyski?

Dzierżoniów to wspaniałe miasto, które daje Ci wiele możliwości takie jak mobilny kantor bitcoin, jednak wiedzę inwestycyjną musisz posiąść na własną rękę. Korzystaj z rozmaitych publikacji, artykułów, grup społecznościowych, a dowiesz się, w które waluty inwestować. Może będą nimi popularne w Polsce Kanga Coin, omegaPLN lub omegaEUR? Jeśli już będziesz wiedział, jakie kryptowaluty chcesz kupić, to skontaktuj się z naszym mobilnym kantorem bitcoin.


Mobilne kantory kryptowalut w dolnośląskim działają prężnie! Przekonaj się o tym odwiedzając Kantor Bitcoin Wałbrzych lub Kantor Bitcoin Jelenia Góra. Możemy pochwalić się również punktami w Strzelinie lub Kłodzku. A to nie wszystko!

Oceń artykuł

(4.9/5.0) - 71 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami