Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Jawor

Możesz rozgryzać wszystko sam, albo przyjść do kantoru i kupić pierwsze kryptowaluty bez obaw o poprawność transakcji. Zaufało nam wielu inwestorów - dołącz do nich już dziś! 

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Jawor

Co wiesz o inwestowaniu w kryptowaluty w Jaworze lub okolicach?

Marzysz o tym, aby zacząć zarabiać na kryptowalutach? Mieszkasz w Jaworze od urodzenia i choć to miasto szybko się rozwija, to do tej pory nie miałeś okazji na to, żeby spróbować swoich sił na rynku kryptowalut? Teraz możesz zacząć inwestować w bardzo bezpieczny sposób, przy wsparciu profesjonalistów i to w dodatku na miejscu w kantorze kryptowalut. Wystarczy, że zdecydujesz, na co chcesz przeznaczyć swoje pieniądze, a my przeprowadzimy Cię przez proces zakupu kryptowaluty. Nie będziesz musiał martwić się o nic, co związane jest z zasileniem cyfrowego portfela - wytłumaczy jak robić to poprawnie. Dlatego nie marnuj czasu i zacznij pogłębiać swoją wiedzę o inwestycjach.

Jawor - zostań inwestorem i zarabiaj duże pieniądze na kryptowalutach

Kto z nas nie marzył o dużych i łatwych pieniądzach? Choć marzenia są wspaniałym elementem naszego istnienia, to każdy dorosły człowiek wie, że nie ma sposobu na łatwe pieniądze. Nawet inwestowanie w kryptowaluty wiąże się z wieloma godzinami analiz i zgłębiania wiedzy na temat bitcoinów. O tyle dobrze, że nie musisz zaprzątać sobie głowy tym, gdzie kupić lub sprzedać kryptowaluty, bo mobilny kantor kryptowalut jest już w Jaworze!

Co oferuje mobilny kantor kryptowalut, który działa w Jaworze?

Jeśli jesteś mieszkańcem Jaworu, to masz dostęp do usług oferowanych przez nasz mobilny kantor bitcoin. Już teraz możesz sprzedawać i kupować najpopularniejsze kryptowaluty w naszym kraju jak np. USDC, Kanga Coin, omegaPLN i wiele innych. Dlatego, jeśli interesują Cię inne kryptowaluty, to skontaktuj się z naszym doradcą klienta i przedstaw mu swoje oczekiwania. Sprawdź też aktualny kurs kryptowalut by dokonać transakcji w najbardziej dogodnym momencie.


Mobilne kantory kryptowalut w dolnośląskim działają prężnie! Koniecznie odwiedź Kantor Bitcoin Legnica i Kantor Bitcoin Jelenia Góra. Będąc w okolicy zasil swój wirtualny portfel w Oławie, Zgorzelcu, Bielawie lub Kłodzku. Inwestuj w przyszłość niezależnie od miejsca!

Oceń artykuł

(5/5.0) - 87 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami