Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Jelenia Góra

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo podczas kupna kryptowalut. Co więcej, możesz pozostać anonimowy. Zaufaj nam i sprawnie inwestuj w Bitcoina i inne krypto. Skontaktuj się z naszym doradcą i umów na owocne spotkanie.

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Jelenia Góra

Jak inwestować w kryptowaluty w Jeleniej Górze?

Wiesz już jak inwestować w bitcoin i chcesz dokonać pierwszego zakupu? Nie chcesz niczego pomylić i wolisz skorzystać z usług fachowców? Umów się na spotkanie z nami, a już niedługo nasz mobilny kantor kryptowalut pojawi się u Ciebie. Do tej pory myślałeś, że tylko duże aglomeracje mają dostęp do takich usług? Mobilny kantor kryptowalut działa w wielu miastach w całym kraju, dlatego nie musisz się obawiać. Gdziekolwiek się znajdziesz, tam zawsze będziesz mógł skorzystać z naszych usług. To takie proste, dlatego nie zwlekaj i umów się na spotkanie.

Jakie są popularne kryptowaluty?

Wiele czytałeś o inwestowaniu w Bitcoin, jednak zastanawiasz się, jakie kryptowaluty są najbardziej popularne i do jakich dostęp ma nasz mobilny kantor kryptowalut? U nas kupisz i sprzedasz takie kryptowaluty jak: USDT, USDC, Kanga Coin, omegaPLN, omegaEUR i wiele innych. Oczywiście oferujemy również Bitcoin. To najpopularniejsze kryptowaluty na polskim rynku inwestycyjnym. Z nami masz do nich łatwy dostęp. Możesz je również bezpiecznie i szybko sprzedać.

Jelenia Góra - jak sprzedać kryptowaluty?

Chcesz inwestować, ale nie chcesz całej transakcji przeprowadzać w sposób zdalny? W takim razie trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jeśli jesteś z Jeleniej Góry, to możemy Ci zaoferować usługi naszego kantoru kryptowalut, w którym szybko kupisz i sprzedasz swoje kryptowaluty. Jeśli nie do końca wiesz, jak cała transakcja miałaby wyglądać, to nasz doradca klienta wszystko Ci wyjaśni. Mobilny kantor bitcoin to najlepszy sposób na szybką sprzedaż aktywów bez jakichkolwiek problemów.


Mobilne kantory kryptowalut w dolnośląskim działają prężnie! Gdzie nas znajdziesz? Zapraszamy w progi takich placówek, jak Kantor Bitcoin Wałbrzych, Kantor Bitcoin Bielawa, Kantor Bitcoin Jawor, Kantor Bitcoin Świebodzice. Na naszej mapie nie brakuje Wrocławia, Legnicy czy Kłodzka. Przekonaj się jak łatwo można zacząć inwestować w kryptowaluty!


Oceń artykuł

(4.8/5.0) - 41 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami