Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Oleśnica

Chcesz kupić Bitcoin? A może sprzedać kryptowaluty? Z naszą pomocą dokonasz prawidłowych transakcji w krótkim czasie. Co więcej możemy spotkać się w wybranej przez Ciebie lokalizacji - działamy mobilnie i jesteśmy punktualni!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Oleśnica

Najlepszy kantor bitcoin w Oleśnicy?

Czy wiesz, że dla mieszkańców Oleśnicy otworzyły się nowe możliwości? Pewnie już słyszałeś, że osoby, które inwestują w kryptowaluty, mogą kupowac aktywa i wypłacić pieniądze bez większych komplikacji? W Oleśnicy zaczął działać kantor bitcoin, który oferuje inwestorom możliwości, jakich dotąd nie mieli. Co to oznacza dla Ciebie? Od teraz masz możliwość nabycia Bitcoina lub wypłacania swoich pieniędzy z zainwestowanych kryptowalut i otrzymania ich w formie gotówki. Nasz mobilny kantor kryptowalut, to lepsze rozwiązanie niż jakikolwiek bankomat bitcoin, do którego musiałbyś dojeżdżać przez pół miasta.

Nie wiesz jak inwestować w btc?

Mieszkasz w Oleśnicy, wiesz już, że w Twoim mieście działa kantor kryptowalut i chcesz skorzystać z jego usług, jednak nie wiesz, czy jest to możliwe? Jak zacząć inwestować w kryptowaluty? W naszym mobilnym kantorze bitcoin możesz sprzedać, ale też kupić najbardziej popularnie kryptowaluty takie jak: BTC, ETH, USDT, USDC i wiele innych. Dzięki nam nie musisz martwić się o to, że nie będziesz wiedział jak kupić bitcoin w Oleśnicy. Jedyne co musisz zrobić, to nauczyć się, w co i jak inwestować. Resztę zrobimy za Ciebie! Nie wiesz, na jakie kryptowaluty postawić? Korzystaj z artykułów branżowych i instruktaży dostępnych w internecie.

Kto może inwestować w kryptowaluty w Oleśnicy?

Inwestować może każdy, kto ma skończone 18 lat. Jeśli obawiasz się, że musisz mieć duży kapitał, aby wystartować, to nie jest to prawda. Możesz zacząć od mniejszych kwot i sprawdzić, czy inwestowanie w bitcoin w Oleśnicy Ci się podoba. Pamiętaj, że nie musisz kupować pełnych aktywów, a inwestować w ułamki kryptowalut.


Mobilne kantory kryptowalut w dolnośląskim działają prężnie! Wpadnij do Kantor Bitcoin Wrocław, Kantor Bitcoin Strzelin lub Kantor Bitcoin Wałbrzych. Działamy również w Świebodzicach, Kłodzku, Jaworze, czy też Dzierżoniowie.


Oceń artykuł

(4.8/5.0) - 87 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami