Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Strzelin

Nie musisz podróżować do Wrocławia, by kupić Bitcoin w zaufanym punkcie. Skorzystaj z opcji mobilnego kantoru i ciesz się bezpieczną inwestycją w Strzelinie.

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Strzelin

Bitcoiny w Strzelinie - gdzie kupić BTC?

Kryptowaluty są coraz bardziej popularne na polskim rynku, więc nie ma się czemu dziwić, że BTC w Strzelinie także cieszy się sporym zainteresowaniem. Na szczęście, można trafić na Kantor Bitcoin w Strzelinie, co niezwykle cieszy nabywców kryptowalut. Warto pamiętać także o tym, że kantor kryptowalut funkcjonuje mobilnie, a więc w różnych miejscach w zależności od Twoich potrzeb. Przed kupnem Bitcoina, sprawdź kurs kryptowalut, a jeśli nie jest on dla Ciebie zadowalający rozeznaj się w cenach innych kryptowalut.

Jakie kryptowaluty kupić w Strzelinie?

Jeśli chodzi o kupno wirtualnych aktywów warto najpierw spojrzeć na kurs kryptowalut i skusić się na te, które są w najlepszej cenie. W lokalnym kantorze kryptowalut do wyboru są m.in. omegaPLN, omegaEUR, czy USDT. Choć w kantorach nie odbywa się doradztwo inwestycyjne, pamiętaj o tym, że pracownicy sprzedający bitcoiny w Strzelinie podpowiedzą Ci jak dokonać transakcji związanej z kryptowalutami by przebiegła szybko i pomyślnie. Tego w jakie kryptowaluty inwestować, czy wybrać AirDance, czy Everdome musisz dowiedzieć się już sam.

Gdzie kupić kryptowaluty w Strzelinie?

Bitcoiny można kupić w kantorze kryptowalut w Strzelinie. Możesz także skusić się na skorzystanie z opcji mobilnej, dzięki czemu inwestycja w kryptowaluty nie będzie wiązała się dla Ciebie z koniecznością poszukiwania adresu siedziby kantoru. Doradca może dojechać na umówione spotkanie do domu klienta, jego biura lub wybranej kawiarni. Kupić BTC i inne kryptowaluty możesz również zdalnie np. przez BLIK. Jeżeli skorzystasz z opcji kupna btc w Strzelinie mobilnie, pamiętaj by podzielić się swoją opinia o jakości usług.


Mobilne kantory kryptowalut w dolnośląskim działają prężnie! Przekonaj się sam, odwiedzając Kantor Bitcoin Wrocław, Kantor Bitcoin Głogów lub Kantor Bitcoin Wałbrzych. Niech Twojej uwadze nie umknie Legnica lub Polkowice, gdzie również regularnie obsługujemy inwestorów kryptowalut.

Oceń artykuł

(4.9/5.0) - 55 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami