Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Świdnica

Rozpocznij przygodę z kryptowalutami - zaufaj naszej załodze i bezpiecznie kupuj BTC i inne aktywa. Oferujemy niskie prowizje, a do tego mobilne opcje inwestycji. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Świdnica

Naucz się jak inwestować w bitcoin w Świdnicy

Myślisz, że inwestowanie w kryptowaluty to zabawa wyłącznie dla bogatych? Jesteś pewny, że nie ma sensu inwestować niewielkich pieniędzy? Inwestując w Bitcoin, nie ma za małych pieniędzy. Każda kwota może przybliżyć Cię do pomnożenia swojego kapitału, ponieważ kryptowaluty możesz kupować w ułamkach. Wystarczy tylko, że dowiesz się jak inwestować w kryptowaluty. Myślisz, że Świdnica to zbyt małe miasto na to, aby wprowadzać w nim jakiekolwiek nowinki i ułatwienia dla osób inwestujących w btc? Z pewnością zdziwi Cię fakt, że już teraz w Twoim mieście działa mobilny kantor kryptowalut, który jest lepszy niż nowoczesny bankomat bitcoin!

Czym różni się bankomat bitcoin od mobilnego kantoru kryptowalut?

Zastanawiasz się jakie różnice są między bankomatem a naszym mobilnym kantorem? Chcesz wypłacić pieniądze zarobione dzięki kryptowalutom? Zarówno bankomat, jak i kantor dają Ci taką możliwość. Jednak do bankomatu musisz się dostać, a ich liczba nadal nie jest w Polsce imponująca. W dodatku znajdują się tylko w największych miastach, co utrudnia korzystanie. Natomiast kantor kryptowalut oferuje rozwiązania mobilne - niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania lub pobytu. Nasz doradca dojedzie w umówione miejsce. Świdnica to magiczne miasto, które zachęca swoją architekturą i możliwością rozwoju. Dodatkowo posiada takie udogodnienia jak nasz mobilny kantor btc, w którym nie tylko sprzedasz kryptowaluty, ale również kupisz najpopularniejsze: bitcoiny, ETH, USDT, USDC, Kanga Coin i wiele innych.

W czym pomoże Ci doradca klienta w kantorze kryptowalut w Świdnicy?

Jesteś umówiony na spotkanie w Świdnicy z naszym doradcą klienta? Nie obawiaj się! Otrzymasz kompletną informację o tym, jak przeprowadzone będą transakcje. Ty decydujesz czy chcesz kupić, czy sprzedać kryptowaluty, a doradca klienta czuwa nad prawidłowością przeprowadzonych operacji. Nie obawiaj się błędów lub niedociągnięć.


Mobilne kantory kryptowalut w dolnośląskim działają prężnie! Możesz się o tym przekonać odwiedzając Kantor Bitcoin Wałbrzych, Kantor Bitcoin Wrocław lub Kantor Bitcoin Legnica. W Głogowie, Polkowicach i Jeleniej Górze również skorzystasz z naszych rozwiązań!

Oceń artykuł

(5/5.0) - 72 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami