Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Świebodzice

Co powstrzymuje Cię przed inwestycją w kryptowaluty? Wysokie prowizje? Nieatrakcyjny kurs? Konieczna znajomość technikaliów? Z nami łatwo, szybko i bezpiecznie kupisz kryptowaluty w dobrej cenie!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Świebodzice

Świebodzice - czy wiesz, że inwestowanie w bitcoin to Twoja przyszłość?

Wiele osób inwestuje w nieruchomości, złoto, waluty, a wciąż zbyt mało interesuje się tym, jak skutecznie inwestować w bitcoin. Bądź jednym z tych, którym się udało i zacznij inwestować w kryptowaluty. Nie wiesz jak zacząć? Najpierw postaw na wiedzę. Czytaj branżowe artykuły, korzystaj z grup tematycznych i pogłębiaj swoją wiedzę. Nie musisz wiedzieć jak kupować i sprzedawać Bitcoin, tym zajmie się nasz mobilny kantor kryptowalut. Musisz jedynie wiedzieć, na co chcesz przeznaczyć swoje pieniądze. Świebodzice otrzymały szansę na duży rozwój w dziedzinie kryptowalut, skorzystaj ze swojej możliwości!

Jakie kryptowaluty kupić, a których lepiej nie brać pod uwagę?

Chcesz inwestować mądrze i boisz się ryzyka? Niestety każda nasza decyzja obarczona jest ryzykiem, w tym inwestowanie w kryptowaluty. Możesz jednak to ryzyko zminimalizować, dowiadując się jak dobrze inwestować. To początkowo trudne zadanie, ale z każdym kolejnym krokiem, nauczysz się lepiej inwestować w kryptowaluty. Nasz doradca nie powie Ci kiedy i co kupić, ale szczegółowo objaśni, jak będzie przebiegała transakcja sprzedaży i zakupu Bitcoina lub innych wybranych kryptowalut. Twoim zadaniem będzie wskazanie, które kryptowaluty chcesz kupić lub sprzedać w kantorze bitcoin.

Jak działa mobilny kantor kryptowalut w Świebodzicach?

To bardzo proste. Dzwonisz lub piszesz do naszego doradcy klienta i umawiacie się w dowolnym miejscu w Świebodzicach. Nasz pracownik wyjaśni Ci szczegóły, powie kilka słów o kursie kryptowalut, a Ty będziesz mógł kupić najczęściej wybierane kryptowaluty takie jak: Bitcoin, omegaPLN, omegaEUR, AirDance, Chainlink i wiele innych. Możesz oczywiście sprzedać posiadane aktywa. Jeśli spotkanie z doradcą kantoru kryptowalut jest mało atrakcyjną dla Ciebie opcją możesz skorzystać z inwestowania zdalnego przez BLIK.


Mobilne kantory kryptowalut w dolnośląskim działają prężnie! Często bywasz we Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy? Znajdziesz tam nasze punkty! Oferujemy również transakcje na kryptowalutach w Kantor Bitcoin Bolesławiec, Kantor Bitcoin Bielawa, Kantor Bitcoin Wołów, Kantor Bitcoin Góra. Nie zabraknie nas również w Miliczu i Kowarach!

Oceń artykuł

(5/5.0) - 86 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami