Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Wałbrzych

Na Sobięcinie lub Piaskowej Górze - wszędzie w Wałbrzychu możesz zacząć inwestować w kryptowaluty. Bez obaw o poprawność transakcji. Legalnie i z zachowaniem poufności. Zadzwoń i przekonaj się jak łatwo wejść do świata kryptowalut!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Wałbrzych

Chcesz skorzystać z usług, jakie oferuje kantor kryptowalut w Wałbrzychu?

Jesteś z Wałbrzycha i zastanawiasz się nad naszą ofertą? Nie zwlekaj! Jeśli chcesz sprzedać kryptowaluty, to skontaktuj się z naszym doradcą i umów się na sfinalizowanie transakcji. Podczas naszego spotkania dowiesz się jak szybko otrzymać pieniądze za swoje bitcoiny i jak bezpiecznie kupić inne kryptowaluty. W naszym kantorze mamy dostęp do najpopularniejszych kryptowalut jak: BTC, ETH, USDT i wiele innych. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie, w którego trakcie sprzedasz i kupisz kryptowaluty w Wałbrzychu.

Miejsce, by bezpiecznie kupić bitcoin w Wałbrzychu

Nasz kantor kryptowalut często określany jako mobilny, to okazja do szybkiego i bezproblemowego wykonania transakcji sprzedaży i zakupu kryptowalut. Wystarczy jeden telefon lub kontakt elektroniczny, a spotkanie z naszym doradcą odbędzie się w umówionym przez Ciebie miejscu w wygodnych warunkach. Z nami szybko, sprawnie i bezpiecznie dokonasz transakcji i będziesz cieszył się gotówka ze sprzedaży btc lub dodatkowymi bitcoinami w portfelu.

Naucz się jak inwestować w kryptowaluty

Uczysz się inwestować w bitcoin? W Wałbrzychu z pewnością masz wiele możliwości dostania się na stacjonarne kursy, które nauczą Cię, jak i w co inwestować. Możesz również skorzystać z kursów internetowych i poradników dostępnych w sieci. Naucz się, w co inwestować i rób to bezpiecznie. Jeśli będziesz chciał kupić kryptowaluty lub je sprzedać, zadzwoń do naszego doradcy, który zajmuje się kantorem bitcoin w Wałbrzychu  i umów się na wizytę lub skorzystaj z transakcji zdalnych przez BLIK.


Mobilne kantory kryptowalut w dolnośląskim działają prężnie! Po sąsiedzku znajdziesz nas w Legnicy, Świdnicy lub Polkowicach. Nie mogło zabraknąć nas w stolicy województwa - Kantor Bitcoin Wrocław tam czeka! Wpadnij również na północ Dolnego Śląska i odwiedź Kantor Bitcoin Głogów, Kantor Bitcoin Wołów lub Kantor Bitcoin Góra.


Oceń artykuł

(5/5.0) - 52 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami