Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Zgorzelec

Nigdy nie jest za późno by rozpocząć inwestowanie w przyszłość! Takim typem inwestycji są kryptowaluty - kupuj i sprzedawaj BTC i inne aktywa w kantorze po atrakcyjnym kursie. Pobieramy niskie prowizje i dojeżdżamy do klienta na czas!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Zgorzelec

Nowy mobilny kantor kryptowalut w Zgorzelcu

Twoi znajomi od jakiegoś czasu mówili, że w Zgorzelcu pojawił się kantor kryptowalut? Cieszysz się, bo to wiele ułatwia w świecie inwestycji? W takim razie nie zwlekaj i już dziś umów się na spotkanie z naszym doradcą klienta, który zadba o Twoje wirtualne inwestycje. Sprzeda Twoje bitcoin lub kupi te, które będziesz uważał za najlepsze dla siebie. Pamiętaj jednak doradca klienta, nie powie Ci, które kryptowaluty powinieneś kupić. Dlatego, zanim się zdecydujesz, sprawdź dostępne w sieci artykuły dotyczące inwestowania i zapytaj znajomych, którzy dłużej niż Ty zajmują się inwestowaniem w kryptowaluty.

Kiedy zacząć inwestować w kryptowaluty?

Zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy moment na inwestowanie w btc? Nie ma górnej ani dolnej granicy, która mówiłaby, kiedy można inwestować, a kiedy jest jeszcze za wcześnie. Taka decyzja należy wyłącznie do Ciebie, jednak musisz mieć pewność, że nie jest to chwilowy impuls. Transakcje będą nieodwracalne niezależnie gdzie zostaną dokonane. Jeśli zamierzasz kupić kryptowaluty za pośrednictwem naszego kantoru, to musisz pewny skutków działań, które podejmujesz.

Czy każdy mieszkaniec Zgorzelca może skorzystać z usług kantoru bitcoin?

Z mobilnego kantoru kryptowalut może korzystać każdy pełnoletni mieszkaniec Zgorzelca i jego okolic. Do finalizacji transakcji nie będzie potrzebne miejsce zamieszkania, a jedynie lokalizacja, w której dojdzie do sprzedaży lub kupna kryptowalut. W tym wypadku będzie to Zgorzelec.


Mobilne kantory kryptowalut w dolnośląskim działają prężnie! Działamy w takich miastach jak Głogów, Legnica, Polkowice. Nasze filie funkcjonują również na zachodzie województwa - sprawdź Kantor Bitcoin Oława, Kantor Bitcoin Wrocław, Kantor Bitcoin Strzelin.

Oceń artykuł

(4.8/5.0) - 81 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami