Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Międzyrzecz

Warto inwestować w kryptowaluty - to  fakt. Kupuj BTC bezpiecznie i w sprawdzonym źródle. Korzystaj na niskich prowizjach i atrakcyjnym kursie. Wybierz wygodną formę kontaktu i spotkaj się z nami.

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Międzyrzecz

Kantor kryptowalut w Międzyrzeczu - nie szukaj już dłużej punktu na mapie

Płatności kryptowalutami zyskują coraz więcej zwolenników. Wiele osób decyduje się na odejście od obrotu konwencjonalnymi środkami, na rzecz właśnie kryptowalut. To doskonały sposób na to, żeby dużo zyskać. Bitcoin, Ethereum i inne wirtualne aktywa pojawiają się w świadomości coraz większej liczby osób, jednak nie każdy rozumie dokładnie, na czym one polegają i jak się z nich korzysta. Tego można się dowiedzieć, odwiedzając kantor Bitcoin w Międzyrzeczu

W jakie kryptowaluty inwestować by było opłacalnie?

To bardzo ważne pytanie, od którego najlepiej rozpocząć przygodę z kryptowalutami. Można postawić na wcześniej wymienionego Bitcoina, który jest najbardziej popularną kryptowalutą. Jego historia sięga aż 2009 roku i można powiedzieć, że kurs tej kryptowaluty jest względnie stabilny. To sprawia, że jest bardziej odporny na wahania rynku, jednak ogranicza możliwość zysku. Warto też zapoznać się z kryptowalutami, które są bardzo krótko na rynku, jednak na których można bardzo dużo zarobić. W kantorze kryptowalut w Międzyrzeczu możesz kupić kilkanaście popularnych aktywów.

Jak wypłacić Bitcoin w Międzyrzeczu?

Jeśli zdecydowałeś się na operowanie tą walutą, to wszelkie transakcje zrealizujesz w Międzyrzeczu, w mieście, gdzie ma siedzibę mobilny kantor kryptowaluty. To tutaj możesz powiększyć swój wirtualny portfel, jak również zlecić wymienienie Bitcoina na standardowe środki płatnicze. W placówce pracują wykwalifikowane osoby, które wyjaśnią Ci cały proces. Możesz zdać się na ich wiedzę oraz doświadczenie, jeśli dla Ciebie są to pierwsze kroki w świecie kryptowalut. Na pewno nie będziesz żałować, że korzystasz z ich usług. 


Gdzie jeszcze znaleźć kantor kryptowalut w województwie lubuskim? Międzyrzecz lezy mniej więcej w połowie pomiędzy Zieloną Górą, a Gorzowem Wielkopolskim - największymi miastami w lubuskim. To właśnie w nich znajdziesz nasze kantory. Działamy również w mniejszych miejscowościach. Polecamy uwadze Kantor Bitcoin Gubin, Kantor Bitcoin Lubsko, Kantor Bitcoin Wschowa.


Oceń artykuł

(4.9/5.0) - 52 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami