Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Nowa Sól

Kryptowaluty w Nowej Soli? Jak najbardziej! Umów się na spotkanie, podczas którego bezpiecznie kupisz Bitcoina i inne kryptowaluty. Jesteśmy punktualni i dbamy o Twoją prywatność!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Nowa Sól

Nowa Sól - odkryj lokalny kantor kryptowalut

Zainteresowanie kryptowalutami nie maleje, a wręcz przeciwnie – cały czas do grona osób lokujących w nich swe środki dołączają kolejni inwestorzy. Ich wyborem najczęściej pada Bitcoin, który jest doskonale rozpoznawalny, a także honorowany w wielu miejscach na całym świecie. Odwiedź kantor Bitcoin w Nowej Soli, by przekonać się, że inwestowanie w kryptowaluty jest bardzo łatwe. Nie zadawaj sobie już dłużej pytań jak kupić bitcoin - wypróbuj nasz kantor!

Jak kupić Bitcoina? Co trzeba wiedzieć przed pierwszym zakupem BTC?

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z inwestowaniem w kryptowaluty, poznaj odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania i wątpliwości. „Gdzie kupię Bitcoin?” – to pytanie zadaje sobie wielu początkujących inwestorów i trudno się temu dziwić. Funkcjonuje bowiem wiele punktów oferujących BTC, ale czy wszystkie są równie rzetelne? Aby ustalić, gdzie kupić Bitcoin w sposób wygodny i bezpieczny, warto zwrócić uwagę na renomę danego punktu. Jeśli wybrany kantor kryptowalut ma dobre oceny i jest chętnie odwiedzany przez innych, to będzie dobre miejsce. Mając już wybrany rzetelny i godny zaufania kantor kryptowaluty, trzeba jeszcze dobrze wybrać moment inwestycyjny oraz kwotę inwestycji.

Kiedy opłaca się inwestować w Bitcoin?

Wyczucie odpowiedniego momentu inwestycyjnego nie jest łatwe – trzeba dobrze znać okoliczności, jakie mogą wpływać na zmianę kursu kryptowalut. Warto więc z wyprzedzeniem śledzić rynek oraz kurs, jaki jest notowany przez Bitcoin. Patrząc na niego w dłuższej perspektywie, powinno się udać wybrać odpowiedni moment, gdy cena tej kryptowaluty będzie najbardziej przystępna dla inwestora.


Gdzie znaleźć kantor kryptowalut w województwie lubuskim? Działamy oczywiście w stolicy województwa - Zielonej Górze, ale z powodzeniem możemy się z Tobą spotkać w innych większych miastach lubuskiego. Polecamy Kantor Bitcoin Gorzów Wielkopolski, Kantor Bitcoin Świebodzin, czy też Kantor Bitcoin Kostrzyn nad Odrą.

Oceń artykuł

(4.8/5.0) - 100 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami