Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Żagań

Nie ryzykuj - postaw na bezpieczne rozwiązania. Miej pewność, że transakcje kupna i sprzedaży kryptowalut są przeprowadzone prawidłowo i legalnie. Skorzystaj z usług naszego mobilnego kantoru kryptowalut.

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Żagań

Kantor Bitcoina i innych krypto w Żaganiu

Wiele osób zastanawia się nad tym, czy wciąż warto spróbować swoich sił na rynku kryptowalut. Choć Bitcoin ma aktualnie bardzo wysoki kurs, to jednak lokowanie w nim środków wciąż może okazać się bezpieczną, ale też długofalową inwestycją. Odwiedź kantor kryptowalut w Żaganiu i dołącz do grona posiadaczy BTC. Możesz również kupić kryptowaluty inne niż bitcoin - wszytsko zalezy od Twojej decyzji.

Żagań - w jakie kryptowaluty obecnie opłaca się inwestować?

Ten rynek inwestycyjny nieustannie zmienia się i ewoluuje. Pojawiają się na nim nowe możliwości, jak również niezmiennie trwają na nim takie waluty, jak Bitcoin. Nic dziwnego, że tak wielu początkujących inwestorów zastanawia się nad tym, jakie kryptowaluty będą najlepszym wyborem. Można sięgnąć po sprawdzone BTC o ugruntowanej i bardzo dobrej pozycji albo zaryzykować, sięgając po kryptowaluty, które dopiero niedawno pojawiły się na rynku – wybór zależy od tego, jaki stopień ryzyka jest się w stanie zaakceptować. Nie ma złotej rady na to jak inwestować w kryptowaluty, jednak sam fakt, że można kupić część Bitcoina i dostosować inwestycję do własnych możliwości jest kuszący.

Gdzie kupić Bitcoin bez ryzyka?

Wielu początkujących inwestorów zadaje sobie właśnie to pytanie: gdzie kupię Bitcoin? Teoretycznie nie wydaje się to problematycznym zagadnieniem, gdyż punkty oferujące Bitcoin są niezwykle liczne, ale jednak najlepiej jest odwiedzić sprawdzony i dobrze oceniany kantor kryptowalut, w którym wiele osób dokonuje transakcji. W Żaganiu funkcjonuje mobilny kantor bitcoina, do którego zapraszamy!

Czy to dobry moment, by kupić Bitcoin?

Nim odwiedzisz kantor Bitcoin, przeanalizuj własną sytuację oraz rynkowe realia tej waluty. Jej cena nie jest niska, ale też w perspektywie dłuższego czasu ma wciąż tendencję wzrostową. Różne światowe zawirowania nie spowodowały krachu na rynku kryptowalut – za to w sposób istotny wpłynęły na wartość walut tradycyjnych. Wahasz się czy kupić bitcoina? Sprawdź inne kryptowaluty obsługiwane w kantorze: Kanga Coin, omegaPLN, omegaEUR i inne. Zapytaj o kurs kryptowalut i podejmij świadomą decyzję inwestycyjną.


Gdzie znaleźć kantor kryptowalut w województwie lubuskim? Nie ograniczamy się tylko do kilu miast - działamy niemal w całym lubuskim! Znajdziesz nas w Żarach, Nowej Soli, Sulechowie. Polecamy również Kantor Bitcoin Szprotawa i Kantor Bitcoin Zielona Góra.

Oceń artykuł

(4.8/5.0) - 46 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami