Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Błonie

Wirtualne aktywa to inwestycja na przyszłość. Kup lub sprzedaj kryptowaluty w naszym kantorze. Zyskaj bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Skorzystaj z usług mobilnego doradcy klienta - punktualnie stawi się na miejsce spotkania!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Błonie

Kantor Kryptowalut Błonie - miejsce na inwestycję

Warto szukać możliwości do tego, żeby zarabiać więcej. Coraz większą popularność zdobywają kryptowaluty. Początkowo, cały rynek nie wzbudzał pozytywnych skojarzeń, jednak z upływem czasu coraz więcej osób z niego korzysta. Jeśli ty również chcesz dołączyć do grona osób, które na tym zarabiają to odwiedź kantor Bitcoin w Błoniu. To tutaj spotkasz fachowców, którzy wytłumaczą Ci, jak działa rynek. Ponadto, podpowiedzą Ci, jak przeprowadzić transakcje by poprawnie inwestować w kryptowaluty i jaki jest aktualny kurs. Jeśli będziesz chciał, to tutaj również możesz wypłacić kryptowaluty.

Jakie kryptowaluty kupić?

To bardzo ważne pytanie. Możliwości jest mnóstwo, możesz znaleźć kilkadziesiąt różnych walut, które pozwolą Ci dużo zarobić. Najbardziej popularną jest Bitcoin, który jest obecny na rynku już od 2009 roku. Oprócz tego, warto się również zainteresować Ethereum, Kanga Coin oraz Chainlink. To tylko kilka propozycji, więcej dowiesz się w placówce w Błoniu. To tam również dowiesz się tego, jak wykonywać poszczególne operacje, żeby mieć szansę zwiększać swój majątek, w skład którego wchodzą kryptowaluty. Kurs to najważniejszy parametr, który wpłynie na zasób twojego elektronicznego portfela.

Kryptowaluty czekają w Błoniu

Już doskonale wiesz, gdzie i jak wypłacić Bitcoin. Specjaliści, którzy pracują w placówce w Błoniu wszystko Ci dokładnie wytłumaczą i przeprowadzą Cię przez cały proces, jeśli robisz to po raz pierwszy. Wystarczy tylko, że powiesz, jaką kryptowalutę chcesz wypłacić a lada moment otrzymasz swoje pieniądze. Równie proste będzie kupno kryptowaluty - przekonaj się o tym w najbliższym czasie.

Sprawdź, gdzie znajdziesz inne kantory kryptowalut w województwie mazowieckim. Sochaczew, Ożarów Mazowiecki czy Piastów to najbliższe miejscowości, w których działamy. Proponujemy również odwiedzić Kantor Bitcoin Brwinów, Kantor Bitcoin Milanówek, Kantor Bitcoin Żyrardów, a także nasz główny punk w mazwowieckim - Kantor Bitcoin Warszawa.

Oceń artykuł

(4.8/5.0) - 61 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami