Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Kobyłka

Chcesz kupić lub sprzedać kryptowaluty? Skontaktuj się z pracownikiem mobilnego kantoru bitcoina! Z nami w bezpieczny sposób dokonasz wybranych transakcji na BTC, ETH, USDT, USDC, ponadto AirDance, Chainlink, Everdome, a także Kanga Coin, omegaPLN oraz omegaEUR.

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Kobyłka

Kantor bitcoina w Kobyłce

Coraz więcej osób przekonuje się do inwestowania w kryptowaluty. To wygodna, ale też atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych inwestycji w lokaty, obligacje lub inne instrumenty bankowe. Pomimo światowych zawirowań, kryptowaluty utrzymują się na dość stabilnym poziomie, a ewentualne wahania często przekładają się na zysk inwestorów. Chcąc spróbować swych sił na rynku kryptowalut, odwiedź kantor Bitcoin w Kobyłce.

W jakie kryptowaluty inwestować w tym roku?

Rynek kryptowalut nieustannie zmienia się i rozwija. Pojawiają się na nim zupełnie nowe waluty o różnorodnym potencjale, ale też pozostają na nim liderzy – kryptowaluty takie, jak Bitcoin lub Ethereum. By podjąć słuszną i korzystną decyzję inwestycyjną, warto przeanalizować wszystkie z dostępnych opcji. Łatwo będzie można zauważyć, które z nich są godne uwagi i wybrać kryptowaluty. Kurs większości utrzymuje się w tendencji rosnącej, lecz można też rozstrzygnąć, które osiągnęły konkretny poziom i stagnację, a które wydają się ryzykowne. Początkujący inwestorzy oraz osoby nieakceptujące wysokiego ryzyka inwestycyjnego powinny skupić się na najlepszych kryptowalutach.

Jak wypłacić Bitcoin, gdyby zaszła taka konieczność?

Bitcoiny, Ethereum i inne kryptowaluty to elektroniczne środki płatności. Można gromadzić je w specjalnych portfelach i dysponować nimi dowolnie w ramach inwestycji lub nawet płacić nimi w sklepach i punktach usługowych. Chcąc dysponować realną gotówką, można kryptowalutę przewalutować na tradycyjne środki i wówczas wypłacić. Najczęściej jednak mało kto tak robi – środki te są bowiem bezpieczne w formie elektronicznej, można nimi swobodnie płacić więc wymiana na gotówkę wydaje się mało opłacalna i wygodna.

Gdzie inwestować w kryptowaluty?

Wielu nowicjuszy na rynku kryptowalut zadaje sobie pytanie: gdzie kupie Bitcoin lub Ethereum? By dokonać takiej transakcji, wystarczy odwiedzić dowolnie wybrany kantor kryptowalut. Najlepiej, aby było to miejsce o renomie, oferujący korzystny kurs i intuicyjne rozwiązania dla klientów. Przed wymianą warto jeszcze sprawdzić bieżący kurs wybranej, który oferuje kantor kryptowaluty oraz zapoznać się z warunkami zakupu.

Sprawdź, gdzie znajdziesz inne kantory kryptowalut w województwie mazowieckim. W promieniu kilknastu, kilkudziesięciu kilometrów funkcjonuje Kantor Bitcoin Warszawa, Kantor Bitcoin Sulejówek, Kantor Bitcoin Wołomin, czy Kantor Bitcoin Ząbki. Prowadzimy również obsługę klientów w Zielonce, Markach, a nieco dalej w Radzyminie i Wyszkowie.

Oceń artykuł

(5/5.0) - 56 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami