Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Marki

Cenimy Twój czas, dlatego szybko dojeżdżamy na umówione spotkanie. Bezpiecznie przeprowadzimy transakcje kupna i sprzedaży kryptowalut. Obsługujemy kilkanaście aktywów, m.in. BTC, ETH, USDT, i USDC.

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Marki

Mobilny kantor kryptowalut w Markach

Wielu inwestorów, którzy poszukują stabilnej alternatywy dla lokat bankowych i walut tradycyjnych, zastanawia się nad inwestowaniem w kryptowaluty, a w szczególności w Bitcoiny. Gdzie kupić Bitcoin w Markach? W jakie kryptowaluty inwestować?

Marki – gdzie kupić kryptowaluty?

Zastanawiając się nad tym, czy warto inwestować w tego typu środki płatnicze, warto od razu sprawdzić, jakie kryptowaluty kupić się opłaca w danym momencie i gdzie można je nabywać. Inwestowanie w Bitcoiny czy Ethereum jest wygodną i dobrą alternatywą dla tradycyjnych instrumentów bankowych – kryptowaluta taka jak Bitcoin jest dość stabilna i bardziej odporna na spekulacje oraz zawirowania rynkowe. Waluty tego rodzaju można kupować w wielu miejscach – najlepiej jednak wybrać po sąsiedzku kantor kryptowalut w Markach.

Jakie kryptowaluty kupić w Markach?

Jedną z najważniejszych decyzji, jaką musi podjąć każdy inwestor, jest sposób inwestowania środków. Jeśli decydujesz się na zakup kryptowalut, musisz wybrać konkretną walutę, którą będziesz kupować. Wybór jest bardzo szeroki, ale wciąż niezmiennie dużą popularnością cieszy się Bitcoin i to dlatego tak wiele osób szuka informacji na temat, gdzie kupić Bitcoin, kiedy to zrobić, jak wypłacić Bitcoin i czy to bezpieczna inwestycja. Jeśli nie boisz się ryzyka, możesz sięgnąć po mniej oblegane waluty lub po produkty najnowsze na rynku kryptowalut, który nieustannie się zmienia i poszerza.

Czy zakup kryptowalut to dobry pomysł?

Zanim zaczniesz poszukiwać odpowiedzi na pytanie o to, gdzie kupić Bitcoin i gdzie go później sprzedać, zastanów się nad tym, czy w ogóle interesuje Cię ten rodzaj inwestowania środków. Warto wiedzieć o tym, że kryptowaluty są coraz lepszą alternatywą dla walut tradycyjnych – środki płatnicze takie, jak Bitcoin są bowiem coraz powszechniej akceptowane w różnych punktach handlowych i usługowych. Nie jest to już wirtualna waluta dla entuzjastów, ale coraz powszechniejszy środek płatniczy o stosunkowo stabilnym kursie. Jeśli więc masz wolne środki finansowe i chcesz przechowywać je w bezpieczny sposób, a przy okazji również zwiększyć swoje szanse na zysk w dłuższej perspektywie czasowej, zakup kryptowalut wydaje się dobrym pomysłem.

Sprawdź, gdzie znajdziesz inne kantory kryptowalut w województwie mazowieckim. Będąc przejazdem w stolicy, możesz spotkać się z przedstawicielem Kantor Bitcoin Warszawa.  W Twojej okolicy prężnie działa również Kantor Bitcoin Wołomin, Kantor Bitcoin Zielonka czy Kantor Bitcoin Ząbki. Podróżujesz znacznie dalej? Zapraszamy do Ciechanowa,  Radomia, czy też Żyrardowa.

Oceń artykuł

(5/5.0) - 51 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami