Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Ostrów Mazowiecka

Gotów na bezpieczne transakcje kupna i sprzedaży kryptowalut? Zapraszamy! Dodatkowo zadbamy o Twoją prywatność i cenny czas. Bez opóźnień docieramy na umówione spotkania we wskazanej przez Ciebie lokalizacji.

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Ostrów Mazowiecka

Kantor kryptowalut Ostrów Mazowiecka

W Ostrowi Mazowieckiej jest wiele kantorów blisko samego centrum, w których można wymienić swoją gotówkę oraz posiadane kryptowaluty. Bitcoin to wirtualna waluta, która nie jest dostępna fizycznie, jednak jej popularność stale rośnie. Uważana jest za pieniądz przyszłości. W kantorze, który znajdziesz w Ostrowi Mazowieckiej, dowiesz się, jak prawidłowo dokonać transakcji, by inwestować w tego typu walutę.

Gdzie kupić kryptowaluty w Ostrowi Mazowieckiej?

Wiele osób, które zaczynają swoją przygodę z tą walutą, zastanawia się, gdzie kupić Bitcoin? Kryptowaluty można kupić na giełdzie kryptowalut lub w kantorze, które można znaleźć w całej Polsce, ale również w Ostrowi Mazowieckiej. Tych miejsc jest zdecydowanie coraz więcej, jednak ważne jest, aby były sprawdzone oraz bezpieczne. Dlatego istotne jest, aby móc skorzystać z fachowej pomocy specjalistów.

W jakie kryptowaluty inwestować?

Rynek kryptowalut jest coraz bardziej rozbudowany. To sprawia, że nie każdy wie, jakie kryptowaluty kupić. Obecnie można dostać ponad 600 kryptowalut. Jednak to najpopularniejszych stale można zaliczyć Bitcoin, Ethereum, Kanga Coin, czy również omegaEUR. Bitcoin po raz pierwszy pojawił się już w 2009 roku. Wirtualne pieniądze są alternatywnym środkiem płatniczym, który pozwala na prywatne transakcje na całym świecie. Wypłacić kryptowaluty można za pomocą kantorów dostępnych w mieście. Warto jednak wcześniej sprawdzić, jaki jest obecny kurs.

Jak wypłacić Bitcoin w kantorze w Ostrowi Mazowieckiej?

Bitcoin oraz wszystkie inne kryptowaluty można wypłacić bezpośrednio w kantorze kryptowalutowym. Można wówczas otrzymać gotówkę prosto na konto bankowe. Nie jest to proces skomplikowany i nie różni się wcale od wypłaty środków za pomocą karty płatniczej. W kantorze wymiana BTC na PLN zachodzi o wiele szybciej niż za pomocą innych sposobów. Warto jednak pamiętać, że kurs może się nieco różnić, ponieważ ustalany jest przez właściciela kantoru. Aby móc wypłacić swoje pieniądze wystarczy zarejestrować konto oraz przesłać BTC na portfel kantoru. Na końcu należy zrobić wymianę oraz zlecić wypłatę na konto bankowe.

Sprawdź, gdzie znajdziesz inne kantory kryptowalut w województwie mazowieckim. Jeśli akurat nie przebywasz w Ostrowi Mazowieckiej, w niedalekiej odległości znajdziesz Kantor Bitcoin Ostrołęka, Kantor Bitcoin Wyszków, Kantor Bitcoin Sokołów Podlaski. Zachęcamy również by skorzystać z naszych usług w Warszawie, Markach, Piasecznie czy też Radomiu.

Oceń artykuł

(4.9/5.0) - 58 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami