Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Piastów

Skorzystaj z naszej oferty i w prosty, bezpieczny i przejrzysty sposób kup lub sprzedaj kryptowaluty. Działamy w pełni transparentnie, a przy tym chronimy Twoją prywatność. Jesteśmy mobilni - dotrzemy we wskazane miejsce w najkrótszym czasie! Skontaktuj się z nami już dziś!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Piastów

Piastów - kantor kryptowalut w Twojej okolicy

Inwestowanie w kryptowaluty nie jest wyłącznie domeną mieszkańców metropolii takich jak Warszawa. Można mieszkać w dowolnym miejscu na świecie, śledzić na bieżąco to, jakie kryptowaluty mają najkorzystniejszy kurs i podejmować dobre decyzje inwestycyjne. Jeśli chcesz spróbować swoich sił na rynku kryptowalut, odwiedź Kantor Bitcoin w Piastowie.

Gdzie kupować kryptowaluty?

Piastów to Twoje miejsce zamieszkania i zastanawiasz się, gdzie najlepiej kupić kryptowalutę? Znajdź kantor kryptowalut. Upewnij się, że jest to punkt funkcjonujący już od jakiegoś czasu i że dostępne są w nim kryptowaluty. Kurs powinien być rynkowy, na bieżąco aktualizowany i korzystny dla klientów. Sprawdzony kantor kryptowaluty to najlepsze miejsce na inwestowanie środków finansowych. Odwiedź sprawdzony i rzetelny kantor Bitcoin w Piastowie. 

W jakie kryptowaluty inwestować na początku?

Początkujący inwestorzy często miewają wątpliwości, co do tego, którą kryptowalutę wybrać – nic dziwnego, gdyż wybór jest spory. Rynek ten nieustannie się zmienia, pojawiają się na nim nowe opcje, ale wciąż obecne są takie kryptowaluty, jak Bitcoin lub Ethereum. Nie chcąc nadmiernie ryzykować i preferując inwestycje stabilne, najlepiej zainwestować swe środki właśnie w kryptowaluty o tak dużej rozpoznawalności i dobrej pozycji. Są one nie tylko łatwo dostępne, ale też honorowane w wielu miejscach. Bitcoinami można zapłacić za zakupy lub usługi w wielu miejscach na całym świecie.

Co trzeba wiedzieć, zanim zacznie się inwestować w Bitcoiny?

Początkujący inwestorzy zadają sobie liczne pytanie dotyczące inwestycji w kryptowaluty. Najczęściej pojawiające się to: Gdzie kupię Bitcoin? Jak sprawdzić, czy kurs jest korzystny? Jak wypłacić Bitcoin? Jeśli chodzi o polecane miejsce na zakup Bitcoinów, są to właśnie wyspecjalizowane kantory kryptowalut o dobrej renomie. To, czy wybrane kryptowaluty mają korzystny kurs, można sprawdzić w ujęciu długoterminowym – porównując go z kursem sprzed paru dni, tygodni i miesięcy. Wypłacanie Bitcoinów to nic innego, jak i zamiana na tradycyjne środki płatnicze – taką operację również można wykonać w kantorze kryptowalut w Piastowie.

Sprawdź, gdzie znajdziesz inne kantory kryptowalut w województwie mazowieckim. Tuż obok stolicy funkcjonują: Kantor Bitcoin Pruszków, Kantor Bitcoin Ożarów Mazowiecki, Kantor Bitcoin Konstancin-Jeziorna. Działamy również w pozostałych częściach województwa. Z naszych usług możesz skorzystać w Radomiu, Płocku, Siedlcach, a także w Wyszkowie, Garwolinie czy Ciechanowie.

Oceń artykuł

(4.8/5.0) - 92 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami