Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Pruszków

Inwestuj w kryptowaluty z zachowaniem bezpieczeństwa i prywatności. U nas dokonasz kupna i sprzedaży wirtualnych aktywów, jak: BTC, ETH, USDT, USDC, Kanga Coin, omegaPLN, omegaEUR, AirDance, Chainlink, Everdome. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Pruszków

Pruszków - sprawdź mobilny kantor kryptowalut

Nie tylko mieszkańcy Warszawy mogą liczyć na wygodną sprzedaż i zakup walut – w tym również kryptowalut takich jak Bitcoin. W miejscowości Pruszków również mieści się kantor Bitcoin – dzięki jego ofercie możesz inwestować w kryptowaluty i to po sąsiedzku. Jest to perspektywa zdecydowanie godna uwagi.

Pruszków – gdzie kupić kryptowaluty?

Handel kryptowalutami odbywa się nie tylko poprzez aplikacje i w sieci. W miejscowościach takich jak Pruszków działają bowiem godne zaufania kantory, które operują właśnie kryptowalutami. Co ważne, aby rozpocząć inwestowanie w kryptowaluty, nie trzeba być od razu specjalistą w tej sprawie. Kantor Bitcoin w Pruszkowie prowadzony jest przez doświadczone osoby, które chętnie podzielą się swoją wiedzą na temat transakcji.

W jakie kryptowaluty warto inwestować w Pruszkowie?

Odwiedzając kantor kryptowalut, warto mniej więcej orientować się w tym, jakimi kryptowalutami handluje i mieć pomysł na inwestycję. Można na bieżąco śledzić najważniejsze informacje na ten temat, a przede wszystkim to, jaki mają kryptowaluty kurs w danym momencie. Choć istnieje wiele różnych kryptowalut, najczęściej wybieraną pozostaje Bitcoin i trudno się temu dziwić – jest najpopularniejszą, pewną i trwałą inwestycją. W naszym kantorze poza BTC, dokonasz również transakcji na innych kryptowalutach, jak Kanga Coin, Chainlink, Everdome.

Czy kupowanie btc jest bezpieczną inwestycją?

Niektórzy zastanawiają się tylko nad tym, gdzie kupię Bitcoin i gdzie można sprzedać posiadane kryptowaluty. Inni potrzebują silniej zgłębić temat przed ewentualnym wydaniem pieniędzy na inwestycje. Gdy spojrzymy na historyczne kursy Bitcoina, z łatwością dostrzeżemy, jak pewna i solidna jest to inwestycja. Co ważne, kryptowaluta taka jak Bitcoin jest powszechnie akceptowalna w różnorodnych punktach handlowych i usługowych – nie jest to już wyłącznie wirtualny pieniądz dla nielicznych, ale waluta, którą można zapłacić w sieci i w wielu innych miejscach. Jeśli więc myślisz o pomnażaniu swych środków i posiadaniu bezpiecznej waluty, odwiedź kantor kryptowalut w Pruszkowie i przemyśl inwestowanie w Bitcoiny, Ethereum, omegaPLN, omegaEUR, AirDance i inne.

Sprawdź, gdzie znajdziesz inne kantory kryptowalut w województwie mazowieckim. Szczególnie zapraszamy byś odwiedził pobliske Piaseczno, Otwock, czy Żyrardów. Nic nie stoi na przeszkodzie do inwestowania w Kantor Bitcoin Radom, Kantor Bitcoin Płock, czy Kantor Bitcoin Legionowo.

Oceń artykuł

(4.9/5.0) - 84 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami