Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Kalisz

Kaliszanie wiedzą gdzie bezpiecznie kupić kryptowaluty po aktualnym kursie. Na dodatek korzystają z niskich prowizji. Dołącz do nich i umów się na spotkanie z przedstawicielem naszej sieci!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Kalisz

Kalisz - wiesz gdzie jest kantor bitcoin?

Chciałbyś mieć możliwość inwestowania pieniędzy w internecie i jednocześnie połączenia tego w otrzymaniem gotówki do ręki podczas sprzedaży kryptowalut? To wszystko jest możliwe. Nie musisz czekać na giełdzie, aż ktoś odkupi Twoje bitcoiny, możesz skorzystać z naszych usług, a pieniądze dostaniesz do ręki. To fantastyczny sposób na szybki zarobek i posiadanie gotówki z wirtualnych inwestycji. Z nami dowiesz się gdzie kupić kryptowaluty i jak wypłacić bitcoin. To takie proste, a do tego nie musisz wychodzić z domu, żeby dokonać wypłaty lub kupić inne kryptowaluty.

Wypłać bitcoin, siedząc w wygodnym fotelu!

Nie wiesz, gdzie wypłacić bitcoin w Kaliszu? Możesz to zrobić każdym miejscu! Tak to prawda! Nie musisz nigdzie specjalnie jeździć, bo to nasz mobilny kantor kryptowalut przyjedzie do Ciebie. Będziesz mógł wykonać bezpieczną transakcję kupna-sprzedaży kryptowalut bez wychodzenia z domu, czy biura. Dlatego też, jeśli jesteś na początku swojej przygody z kryptowalutami, nie obawiaj się niczego. Nasz doradca klienta zadba, żeby zarówno kupno, jak i sprzedaż btc przebiegła bez komplikacji.

Co mam robić, żeby zacząć inwestować w bitcoin?

Czytaj publikacje, korzystaj z kursów dostępnych w sieci. Obserwuj, jak zmienia się kurs kryptowalut i stwórz swój plan inwestycyjny. Podejmij decyzję, a resztę zrobimy za Ciebie, bo u nas sprzedasz, ale również kupisz swoje pierwsze i kolejne kryptowaluty. Nasz kantor kryptowalut w Kaliszu działa na najwyższym poziomie, dlatego nie zwlekaj i zacznij swoją inwestycyjną przygodę.


Kantory kryptowalut w województwie wielkopolskim znajdziesz w dużych i mniejszych miastach! Odwiedź i kup kryptowaluty w Kantor Bitcoin Poznań, Kantor Bitcoin Konin, Kantor Bitcoin Piła lub Kantor Bitcoin Ostrów Wielkopolski. Chcesz sprzedać Bitcoina w Gnieźnie, Lesznie, Kościanie lub Wolsztynie? Nie ma problemu - tam też jesteśmy!

Oceń artykuł

(4.9/5.0) - 80 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami