Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Łódź

Zdalnie, z dowolnego miejsca w Łodzi - inwestuj w kryptowaluty tak jak lubisz! Skorzystaj z oferty mobilnego kantoru kryptowalut i bezpiecznie kup Bitcoina, Ethereum i wiele innych. Znajdź odpowiedź na jedno z najczęściej zadawanych pytań: gdzie kupić kryptowaluty w Łodzi?

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Łódź

Studencie z Łodzi zacznij inwestować w kryptowaluty!

Coraz więcej Twoich znajomych cieszy się napływem gotówki i mimochodem kilka razy usłyszałeś, że inwestują w kryptowaluty, kupują bitcoiny? I Ty możesz być jednym z nich, a w efekcie polepszyć swój status studenta, a nawet odłożyć pieniądze na przyszłość. Wystarczy, że dowiesz się jak inwestować w kryptowaluty i które z nich są najlepsze. Zapytaj znajomych o ich doświadczenia, a przede wszystkim sam zgłębiaj wiedzę dotyczącą inwestowania w kryptowaluty, tego jak kupić bitcoin, jak sprzedać BTC i co zrobić gdy kurs kryptowalut rośnie lub spada.

Czy kantor bitcoin w Łodzi jest bezpieczny?

Nasz mobilny kantor kryptowalut w Łodzi gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, dzięki czemu masz pewność, że inwestujesz w bitcoiny lub inne kryptowaluty zgodnie z prawem i w najwyższych standardach. Decydując się na skorzystanie z usług naszego mobilnego kantoru bitcoin w Łodzi poznasz, jaki jest kurs kryptowalut i jak przebiegać będzie spotkanie. A co najważniejsze, będziesz mieć pewność, że od razu za sprzedane kryptowaluty otrzymasz swoje pieniądze. Zadzwoń i umów się na spotkanie w dowolnym miejscu, czy to biurze, restauracji, czy własnym mieszkaniu w Łodzi.

Kto może inwestować w bitcoiny w Łodzi?

Wiele osób zastanawia się, czy są jakieś kryteria, które mają wpływ na to, kto może, a kto nie może kupować kryptowaluty. Jedynym kryterium jest wiek. Żeby rozpocząć inwestowanie w kryptowaluty, trzeba  mieć ukończone 18 lat i to jedyny warunek, który należy spełnić. Nie ma górnego limitu wieku, dlatego też inwestowanie w kryptowaluty jest dla wszystkich i warto poznać tajniki kupna i sprzedaży kryptowalut takich jak BTC, ETH, USDT czy tez USDC. Dowiedz się, w jakie kryptowaluty inwestować i korzystaj z rad bardziej doświadczonych osób, które od lat z sukcesem inwestują swoje pieniądze.


Szukasz bezpiecznego miejsca, by kupić bitcoin - sprawdź kantory kryptowalut w województwie łódzkim! Znajdziesz nas w największych łódzkich miastach. Odwiedź Kantor Bitcoin Piotrków Trybunalski, Kantor Bitcoin Pabianice lub Kantor Bitcoin Tomaszów Mazowiecki. Kupić bitcoin i inne kryptowaluty możesz również w Bełchatowie, Skierniewicach, Kutnie lub Radomsku.

Oceń artykuł

(5/5.0) - 84 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami