Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Legnica

Inwestuj na najwyższym poziomie. Kupuj kryptowaluty ze sprawdzonego źródła. Skorzystaj z niskich prowizji, opcji mobilnej lub zdalnej. Wybierz ulubiona formę kontaktu i umów się kupno lub sprzedaż aktywów.

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Legnica

Zacznij inwestować w kryptowaluty w Legnicy i zarób na Bitcoinie!

Inwestowanie w bitcoin jest niezwykle popularne i może przynieść wiele korzyści w postaci sporych pieniędzy. Jeśli chcesz zarobić duże kwoty, to czas by inwestować w kryptowaluty. Kupuj, sprzedawaj i zarabiaj na wirtualnych inwestycjach w realny sposób. Nie wiesz jak sprzedać kryptowaluty? Skontaktuj się z nami i zacznij korzystać z usług, jakie oferuje kantor kryptowalut. U nas możesz sprzedać i kupić najpopularniejsze kryptowaluty takie jak: omegaEUR, AirDance, Chainlink i wiele innych. Z nami inwestowanie w bitcoin w Legnicy będzie bardzo przyjemne i opłacalne.

Dowiedz się jak inwestować w Bitcoin mieszkając w Legnicy

Nie wiesz, skąd możesz czerpać wiedzę o inwestycjach w kryptowaluty? W sieci jest wiele stron, które poruszają tą tematykę. Dodatkowo może znaleźć wiele filmów i podcastów poświęcony inwestowaniu w bitcoin. Korzystaj z tej wiedzy, a jeśli uważasz, że to za mało to zapisz się na kurs inwestowania, który sprawi, że poczujesz się pewniej. Jeśli już wiesz, jakie kryptowaluty chcesz kupić, to skontaktuj się z naszym doradcą mobilnego kantoru kryptowalut i przedstaw mu swoje oczekiwania. Sprawdź również kurs kryptowalut w danym dniu.

Kantor bitcoin w Legnicy - to takie proste!

Już teraz możesz wybierać pieniądze, sprzedając swoje kryptowaluty w naszym kantorze bitcoin. Choć w Legnicy nie ma fizycznego punktu, to mobilny kantor btc stał się odpowiedzią na potrzeby mieszkańców. Bywamy w każdym punkcie miasta - w zależności od oczekiwań naszych klientów. Teraz inwestowanie będzie dziecinnie proste. Sprzedawaj i kupuj kryptowaluty za pośrednictwem naszego mobilnego kantoru kryptowalut.


Mobilne kantory kryptowalut w dolnośląskim działają prężnie! Z Legnicy blisko do Kantor Bitcoin Wrocław, Kantor Bitcoin Wałbrzych lub Kantor Bitcoin Jelenia Góra. Zapraszamy również do korzystania z naszych usług w Lubiniu, Oleśnicy, Dzierżoniowie


Oceń artykuł

(4.9/5.0) - 74 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami