Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Zielona Góra

Lubuska stolica wina i... bezpiecznych inwestycji w kryptowaluty. Zapraszamy do skorzystania z usług mobilnego kantoru, w którym kupisz i sprzedasz Bitcoin oraz inne aktywa. Skontaktuj się z nami i wybierz termin spotkania. Będziemy punktualnie!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Zielona Góra

Zielona Góra i lokalny kantor kryptowalut

Lokowanie pieniędzy w banku nie każdemu wydaje się dogodną opcją. Coraz częściej wybór pada na kryptowaluty, a w szczególności na Bitcoin. Jeśli również szukasz pomysłu na to, jak inwestować nadwyżki finansowe, weź pod uwagę mobilny kantor kryptowalut z Zielonej Góry.

Zielna Góra - gdzie kupić Bitcoin?

Decydując się na inwestowanie w kryptowaluty, trzeba jeszcze znaleźć odpowiedni punkt, który je oferuje. Ważne jest, by wybrać miejsce godne zaufania – cieszące się dobrymi opiniami innych inwestorów. Jeśli także zadajesz sobie pytanie „Gdzie kupię Bitcoin?”, odwiedź kantor kryptowaluty Zielona Góra. Znajdziesz w nim nie tylko BTC, ale też wiele innych popularnych kryptowalut.

Co sprawdzić przed zakupem BTC?

Osoby chcące zainwestować w tak rozpoznawalną kryptowalutę, jak Bitcoin, nie muszą obawiać się o wiarygodność i potencjał samej waluty. Powinny jednak dobrze wybrać kantor Bitcoin, z którego będą korzystać, jak również sam moment inwestycyjny. Z oczywistych względów najlepszym momentem, aby odwiedzić kantor kryptowaluty, jest ten, w którym wybrana waluta utrzymuje się na przystępnym pułapie cenowym, a jej prognozy wskazują na możliwe wzrosty w przyszłości. Warto więc posprawdzać dokładnie kurs bieżący i historyczny oraz zapoznać się z prognozami analityków.

Czy warto inwestować w kryptowaluty?

Podejście do inwestowania w Bitcoiny i inne waluty tego typu bywa różne. Nie brak entuzjastów, ale są także i sceptycy. Najlepiej kierować się zarówno podpowiedziami profesjonalistów, jak i własną intuicją. Dobrze jest też różnicować sposoby gromadzenia środków – zamiast trzymać je wszystkie na niskooprocentowanym koncie, warto, choć część zainwestować w BTC lub inną kryptowalutę. W zielonogórskim kantorze możesz zainwestować również w Kanga Coin, omegaPLN, omegaEUR i kilka innych aktywów.

Gdzie znaleźć kantor kryptowalut w województwie lubuskim? Zapraszamy do skorzystania z oferty w takich miastach, jak Nowa Sól, Sulechów, Krosno Odrzańskie. Twojej uwadze poleca się również Kantor Bitcoin Gorzów Wielkopolski, Kantor Bitcoin Kostrzyn nad Odrą oraz Kantor Bitcoin Szprotawa.

Oceń artykuł

(5/5.0) - 57 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami