Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Płońsk

Kup lub sprzedaj kryptowaluty z poczuciem bezpieczeństwa i wygody. Skorzystaj z naszej oferty - mobilnej, szybkiej i bez niepotrzebnych formalności. Umów się na spotkanie, a przekonasz się, że transakcje kryptowalutami mogą być zupełnie proste.

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Płońsk

Płońsk i mobilny kantor kryptowalut

Kantory to miejsca, w których każdy może wypłacić swoją gotówkę w różnej walucie. W Płońsku dostępnych jest wiele takich placówek, które również umożliwiają wymianę kryptowalut. Bitcoin to coraz bardziej pożądana przez wszystkich elektroniczna waluta, umożliwiająca łatwe zakupy w internecie i nie tylko. Niektórzy decydują się na sprzedaż oraz kupno, stale inwestując w kryptowaluty. Warto znaleźć sprawdzony kantor w Płońsku, w którym można skorzystać z pomocy specjalistów, którzy podpowiedzą, w jaki sposób wypłacić Bitcoin.

Płońsk — gdzie kupić kryptowaluty w mieście?

Zanim podejmie się decyzję o nabyciu kryptowaluty, należy wcześniej sprawdzić, gdzie kupić Bitcoin. Niektórzy dokonują transakcji za pomocą specjalnych giełd, natomiast są osoby, które szukają innych dróg. Najprostszym sposobem jest udanie się do kantoru w wybranym mieście. W Płońsku znaleźć można wiele takich miejsc, które oferują bezpieczną wypłatę Bitcoin i to w szybkim czasie. Dodatkowo można liczyć na fachową pomocą ze strony właścicieli i pracowników, którzy z pewnością wytłumaczą krok po kroku, jak wygląda cały proces.

Jakie kryptowaluty kupić w Płońsku?

Rynek kryptowalut stale się powiększa, dlatego coraz więcej dostępnych jest nowych walut. To jednak sprawia, że wiele osób boryka się z pytaniem, w jakie kryptowaluty inwestować? Najpopularniejszymi w ostatnim czasie jest Bitcoin i Ethereum. Jednak coraz większą popularność zyskuje również Kanga Coin. Zaraz za nimi jest także omegaPLN, AirDance i Chainlink. Jednak to zdecydowanie Bitcoin jest uważany za oryginalną kryptowalutę, rozpoczynającą cały ruch. Zmiany cenowe tego środka płatniczego mają duży wpływ na cały rynek kryptowalutowy.

Jak wypłacić Bitcoin za pośrednictwem kantoru w Płońsku?

Wypłacenie Bitcoin w kantorze jest naprawdę proste. Wystarczy wybrać się do najbliższego kantoru w Płońsku, który oferuje wymianę kryptowalut lub umówić się na spotkanie z doradcą mobilnego kantoru kryptowalut. Przed przystąpieniem do całego procesu należy zarejestrować konto oraz potwierdzić swoją tożsamość. Następnie wpłacić kryptowaluty do portfela kantoru, zamienić BTC na PLN, a w ostatnim kroku zlecić przelew na konto bankowe. Cały proces zajmuje zaledwie kilka chwil. Warto dodać, iż w przypadku określonych pułapów, można zachować pełną anonimowość.

Sprawdź, gdzie znajdziesz inne kantory kryptowalut w województwie mazowieckim. Płońsk to nie jedyne miejsce na mapie, w którym działamy. Sprawdź Kantor Bitcoin Ciechanów, Kantor Bitcoin Nowy Dwór Mazowiecki oraz Kantor Bitcoin Warszawa. Z naszej oferty możesz skorzystać również w Markach, Ostrołęce, Piasecznie, czy też Pruszkowie.

Oceń artykuł

(4.8/5.0) - 42 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami