Obsługujemy klientów z całej Polski.
Zadzwoń i sprawdź gdzie możemy się z Tobą spotkać.

Kantor Bitcoin Warszawa Żoliborz

Nie musisz sprawdzać jak do nas dojechać, bo to my przyjedziemy pod wskazany adres! Skorzystaj z opcji mobilnego kantoru lub inwestuj zdalnie przez BLIK. Zawsze bezpiecznie, zawsze z niską prowizją!

Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne

Nie wiesz jaki portfel wybrać? Jak bezpiecznie i bez zbędnych kosztów przechowywać i przesyłać kryptowaluty? Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, pomożemy skonfigurować portfel. Nie tylko podczas realizacji transakcji ale także w przyszłości!

Prywatność i Bezpieczeństwo

Na rynku kryptowalut jesteśmy od 2013r. Zrealizowaliśmy w tym czasie tysiące transakcji. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i pomoc na każdym etapie. Zrobimy wszystko abyś czuł się komfortowo zarówno podczas samej transakcji jak również długo po niej.

Działamy na wielu blockchainach

metamask
bitcoin
erc20
bsc
terra
tron

Mobilny kantor kryptowalut

 • BTC
 • ETH
 • BCH
 • trx TRX
 • USDT
 • USDC

i wiele innych...

Zastanawiasz się jak kupić kryptowaluty? Sprawdź ofertę kantoru Bitcoin!

Oferujemy kupno i sprzedaż kryptowalut w wygodny dla Ciebie sposób

gotowka

Gotówka

blik

BLIK

przelew

Przelew

Możliwość realizacji transakcji:
 • w jednym z naszych biur
 • w wybranym przez Ciebie miejscu
 • zdalnie (przelew, BLIK)
Działamy:
 • szybko
 • wygodnie
 • bez zbędnych formalności
 • z zachowaniem prywatności

Skontaktuj się z nami

Wypełnij dane w formularzu poniżej


google maps link html

Aktualne ceny kryptowalut

Bitcoin
Ostatnie 24h
Ethereum
Ostatnie 24h
Bitcoin Cash
Ostatnie 24h
Warszawa Żoliborz

Kantor Bitcoin w Warszawie na Żoliborzu

Zastanawiasz się nad tym, w jakie kryptowaluty inwestować w tym roku? Odwiedź Kantor Bitcoin Warszawa Żoliborz, aby poznać bieżące kursy kryptowalut i dokonać udanej transakcji. - bez błędów technicznych. Jest to sprawdzony, chętnie wybierany i dobrze oceniany punkt oferujący BTC i nie tylko.

Gdzie kupować BTC w Warszawie na Żoliborzu?

Inwestowanie w kryptowaluty o ugruntowanej pozycji, jak Bitcoin, to jedna z najpopularniejszych opcji i to zarówno wśród osób początkujących w tej dziedzinie, jak i wśród doświadczonych inwestorów. Aby dokonać poprawnej transakcji, warto odwiedzić popularny kantor kryptowalut w Warszawie na Żoliborzu. Mając takie miejsce na oku, nie trzeba szukać dłużej.

Warszawa Żoliborz - jak wypłacić Bitcoin w tej dzielnicy?

Różnica pomiędzy kryptowalutami i walutami tradycyjnymi jest zasadnicza i nie chodzi tylko o to, że kryptowaluty takie jak Bitcoin są typowo elektroniczne, ale też o to, że nabywać je i sprzedawać można wyłącznie w takich punktach, jak wyspecjalizowany kantor Bitcoin. By w ogóle myśleć o wypłaceniu ich, trzeba przewalutować je na tradycyjne środki płatnicze, a dopiero potem wypłacić w gotówce. Nie jest to jednak konieczne, bo w dzisiejszych czasach posługiwanie się BTC jest coraz powszechniejsze.

Co sprawdzić przed zakupem kryptowalut na Żoliborzu?

Odwiedzając jakikolwiek kantor kryptowaluty, warto na wstępie sprawdzić co to za punkt, jak długo istnieje i czy cieszy się dobrą opinią. Dobrze jest też od razu zweryfikować kurs wybranej kryptowaluty i porównać go z tym oferowanym w innych miejscach. Na wygodę dokonywania transakcji wpływa również intuicyjność wszelkich opcji i procedur, jakie udostępnia wybrany kantor, a także fachowość jego obsługi. Nie bez znaczenia ma również opcja mobilna - dojazdu do klienta.


Zastanawiasz się, gdzie jeszcze znajdziesz mobilny kantor kryptowalut w Warszawie? Nieopodal Żoliborza funkcjonuje Kantor Bitcoin Warszawa Bielany, Kantor Bitcoin Warszawa Bemowo i Kantor Bitcoin Warszawa Śródmieście.

Oceń artykuł

(5/5.0) - 42 głosów

Wejdź na wyższy poziom Zacznij inwestować w kryptowaluty

Skontaktuj się z nami